Lähempänä merta

Sipintie 1, 28840 PORI | p. (02) 628 5300 | F. (02) 638 3776

Yyterin Kylpylähotelli - Lähempänä merta
Yyterin Kylpylähotelli - Lähempänä merta
Lähellä on kansainvälisesti merkittävä linnustonsuojelualue
Lähellä on kansainvälisesti merkittävä linnustonsuojelualue
Oman puutarhamme värikirjoa
Oman puutarhamme värikirjoa
Kestävä matkailu on lähellä sydäntämme
Kestävä matkailu on lähellä sydäntämme
Elämyksiä vuoden jokaisena päivänä
Elämyksiä vuoden jokaisena päivänä

связаться

Sipintie 1, 28840 PORI
Tel. (02) 628 5300
Fax (02) 638 3776

VAT FI11063701

info(at)yyterinkylpyla.fi
адреса электронной почты: имя.фамилия(at)yyterinkylpyla.fi

продажа

myynti@yyterinkylpyla.fi

Minna Laine (02) 628 5282, Anita Reunamo (02) 628 5259

Офис продаж открыт
понедельник-пятница  9-16
суббота  10-15


Myynti, Hotelli- ja ravintolapäällikkö

Minna Laine

+358 2 628 5282 / +358 44 343 2282

minna.laine@yyterinkylpyla.fi

Myynti

Anita Reunamo

+358 2 628 5259

anita.reunamo@yyterinkylpyla.fi

Keittiömestari

Sanna Broman

+358 2 628 5228 / +358 44 577 2917

sanna.broman@yyterinkylpyla.fi

Ravintolavastaava

Riitta Nordman

+358 44 528 5205

riitta.nordman@yyterinkylpyla.fi

Liikunnan- ja vapaa-ajanohjaaja

Noora Kallio

noora.kallio@yyterinkylpyla.fi

Yrittäjä

Sinikka Mäki-Ullakko

+358 2 628 5250 / +358 40 542 4470

sinikka.maki-ullakko@yyterinkylpyla.fi

Yrittäjä, Myynti

Seppo Mäki-Ullakko

+358 2 628 5229 / +358 50 525 0235

seppo.maki-ullakko@yyterinkylpyla.fi

Kylpylä Merenneito

Kylpylä Merenneidossa vietetty aika on rentoutumista parhaimmillaan. Lämpimän veden, hierovien putousten ja saunan yhdistelmä virkistää niin mieltä kuin kehoakin.

Kokouspaketit

Joustava palvelumme takaa kokouksesi onnistumisen, osallistui siihen sitten 10 tai 300 henkeä.

Hyvän Olon Keskus

Valitse yli 50:stä kuntouttavasta, rentouttavasta tai kaunistavasta Hyvän Olon hoidosta!

Yyterin Villat

Helpoin tapa omistaa loma-asunto. Loma-asunnossa on kaikki valmiina. Tule ja nauti täysillä lomastanne!